Ласкаво просимо

[rev_slider_vc alias=”Landing_Page”]

Платформа, що надає можливість українцям конструктивно обговорювати майбутнє своєї країни.

Ми створюємо простір, де ви можете поділитися, побачити та проаналізувати інформацію з усіх куточків України.

Приєднатися

Більш ніж соціальна мережа

Ми хочемо вийти за межі «поширити» і прагнемо до «навчитися» і «змінити». Ми використовуємо підхід, що змінює – не лише створювати дискуссії та обмінюватися ідеями, але й робити висновки з цього процессу та допомогати тим, хто може їх втілити в життя.

Платформа, що стосується кожного

Міжнародні організації, подібні до нашої, можуть допомагати процесу впровадження миру, але саме ті, хто постраждав від конфлікту, мають набагато більші можливості. Платформа Підтримки Діалогу запроваджує можливість для українців керувати цим процесом, щоб розуміти один одного і впливати на ухвалення рішеннь.

Світовий досвід

Ми – медіатори і посередники з підтвердженним міжнародним досвідом у підтримці та посередництві діалогу. Ми хочемо зробити наші здібності доступними українцям, запроваджуючи цю платформу, допомогу, а також навчання, що є необхідним для забезпечення цієї діяльності.

Створено щоб змінити

Місцеві та міжнародні організації доклали чимало зусиль аби побудувати діалог в Україні. Долучаючись до цих ініціатив аби запровадити зміни на краще, ми хочемо допомогти почути голос українців, що потерпають від конфлікту, на політичному рівні і у міжнародному суспільстві.

Будуємо злагоду разом

Впродовж минулого року до нас звернулися українські організації з проханням підтримати їхню діяльність по запровадженню діалогу. Нажаль, міжнародні донори не відгукнулися на цей запит, і ми вирішили заповнити цю прогалину. Без будь-якої підтримки або фінансування, наш маленький офіс створює цю платформу, і вітає будь-яку підтримку, яку ви можете запропонувати.

Ви можете підписатися на наш інформаційний бюлетень тут і ми повідомимо вас, щойно він буде створений.

[mc4wp_form]

Співпрацюйте з нами

Ми шукаємо фінансову підтримку і волонтерів, які хочуть зробити голос кожного українця почутим у діалозі.

Якщо ви працюєте в компанії, уряді або організації, де ваш працедавець може підтримати мир в Україні, підтримуючи наші зусилля,верніться до нас за цією електронною адресою: ukraine@themediateur.eu

Якщо ви – IT-експерт, нам потрібна ваша допомога. Зверніться до нас за цією електронною адресою: ukraine@themediateur.eu

Якщо ви маєте професіональний досвід у посередництві або у вирішенні конфліктих ситуацій, ваші навички і досвід може допомогти зробити нашу спільну справу успішною. Зв’яжіться з нами за електронною адресою:ukraine@themediateur.eu і ми допоможемо вам створити ваш рахунок помічника.

logo_punchline_640x180

Про нашу команду

Платформа Підтримки українського Діалогу –це ініціатива Брюссельської неприбуткової організації mediatEUr. Ми працюємо, щоб підтримувати мирне перетворення озброєних внутрішніх та міжнародних конфліктів, просуваючи використання інноваційних і ефективних методів вирішення конфліктів, встановлюючи діалог і запроваджуючи посередництво. Поміж іншіх, ми маємо світовий досвід співпавці з такими країнами як Грузія, Йемен, М’янма, Філіппіни і Косово. З 2013 ми працюємо з Українськими і міжнародними організаціями, щоб підтримувати ініціативи діалогу в країні. Якщо ви маєте будь-які питання, ідеї, коментарі, або якщо б ви захотіли обговорити потенційну співпрацю, Зверніться до нас за цією електронною адресою: ukraine@themediateur.eu

Supported by:

Screen Shot 2015-03-31 at 12.50.06

The Office for a Democratic Belarus empowers local institutions, non-commercial organisations and professional groups in Belarus by employing European best practices to build a society where values count and standards lead the way. ODB is providing support to the construction of the platform.

Screen Shot 2015-03-31 at 13.02.13

Management Development Partnerships (MDP) is a globally operated company founded in 2002 with the aim to support European companies with Management and Leadership Development activities. Their team collaborates with a global network of the best and most recognized resources from world leading universities, consulting companies, and other organisations. MDP is our sponsor.

DmrLogo1

DebateGraph is an award-winning web-platform for visualising and sharing networks of thought – and opening reasoning and action to collaborative learning and iterative improvement. We will use DebateGraph for mapping and visualisation.

wpml-tagline-lowres-wpcf_300x75

WPML is a WordPress plug in that will helps us deliver the content in your language. It lets authors write content in different languages and translate content. It also includes advanced features for translation management and an interface for professional content translation. If you want to help us translate the platform to Ukrainian or Russian, please get in touch!